Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Dlaczego my?

Projekt Pudełko

Dlaczego my?

Jak to się dzieje, że gotowe do zjedzenia, pyszne i zbilansowane dania trafiają pod Twoje drzwi każdego dnia? Projekt Pudełko to zgrany team pasjonatów dietetyków, kucharzy i dostawców, wielbicieli zdrowej kuchni, dań, które „robią dobrze” oraz trendów, które traktujemy jak wyzwania. Codziennie łączymy siły, by komponować jadłospisy odpowiadające na Wasze potrzeby.

Zaczynaliśmy od kilku popularnych diet – dziś w naszej ofercie znaleźć bardzo zróżnicowane jadłospisy, jak dieta wege, dieta bez laktozy, dieta bez glutenu, dieta sport czy nowości – dieta keto czy dla karmiących. Każdą z nich obszernie konsultujemy z ekspertami, bo stawką jest zdrowie, samopoczucie i satysfakcja naszych klientów,

Projekt Pudełko najlepsze jakości składniki – zawsze 100% naturalne i świeże, pozyskiwane od lokalnych dostawców. Dzięki temu, że ich transport trwa krótko, możemy śmiało ręczyć za ich nienaganną świeżość. Nasze posiłki dostarczamy błyskawicznie.

Projekt Pudełko to także Wy – nasi odbiorcy. Dzięki temu, że od lat obdarzacie nas zaufaniem, możemy rozwijać się i oferować Wam jeszcze więcej kulinarnych możliwości. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, dla

Co nas wyróżnia?

Lek.med. Dorota Mieszczak – Woszczyna

Popularne artkuły

Otrzymuj porady żywieniowe i dietę pudełkową

Wyróżnione przez nas artykuły, które polecamy przeczytać.

ŻYJ JAK CHCESZ, JEDZ JAK CHCESZ.. I REALIZUJ CELE!

Stres, nadmiar obowiązków, nieustanny pośpiech… znasz to? W ferworze codziennych aktywności,
bardzo łatwo zagłuszyć naturalne potrzeby naszego organizmu ...

#dieta #dietetyk #kalorie #dieta_pudelkowa

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową Projekt Pudełko?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusant doloremque laudatium totam rem aperiam vitae ullamcorper. Ut enim ad minim veniam quis nostru.

Nasz zespół

Gotujemy i dobierami dietę dla Ciebie!

Joanna Hudzińska

Dietetyk

Joanna Hudzińska

Dietetyk

Joanna Hudzińska

Dietetyk

Chcesz porozmawiać z dietetykiem zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość? Dane znajdziesz w zakładce Kontakt