Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Bez Glutenu i Laktozy

DIeta

Pudełko Bez Glutenu i Laktozy

Unikasz lub całkowicie wykluczasz ze swej diety nie tylko gluten, lecz także laktozę? Chcesz smacznie jeść i czuć się dobrze? Dla naszych kucharzy i dietetyków nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonaj się, że nawet dieta bez glutenu i bez laktozy może być urozmaicona i przepyszna! Bilansowanie klasycznej diety potrafi przysporzyć problemów, a co dopiero diety, w której trzeba wyeliminować dużą część składników.

Na szczęście oferujemy różnorodną dietę dla bezglutenowców i osób cierpiących na celiakię, chcących dodatkowo unikać laktozy. Jest dokładnie tak samo pyszna, jak pozostałe diety. Przekonaj się o tym osobiście. Wybierz wariant kaloryczny, który odpowiada Twojemu trybowi życia, lub nieco niższy, by zgubić kilogramy.

Nasze posiłki są bogate we wszystkie odpowiednie dla Ciebie i niezbędne dla zachowania zdrowia składniki. Nasi kucharze codziennie zaskoczą Cię czymś pysznym i sprawią, że szybko zapomnisz o swojej diecie eliminacyjnej.

0%

Wybierana przez

osoby, które wykluczają nie tylko gluten, ale także laktozę, poszukujących bezpiecznych dań i smacznych posiłków w gotowej wersji.

0%

Efekt

bezpieczeństwo, dobre samopoczucie, ograniczenie objawów chorobowych, smak na co dzień.

Pudełko Bez Glutenu i Laktozy

Rozkład makroskładników

Dieta standard dostępna jest w czterech wariantach kalorycznych: 1200, 1600, 2000 oraz 2500 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Bez Glutenu i Laktozy

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Da diety standard jest to 60zł – 1200kcal, 63zł – 1600kcal, 65zł – 2000kcal, 69zł – 2500lcal.

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.