Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Bez Glutenu

DIeta

Pudełko Bez Glutenu

Wykluczasz gluten ze swojej diety, ale nie chcesz rezygnować ze smaku i różnorodności? Nasi kucharze i dietetycy wiedzą, jak skomponować pyszny i bezpieczny jadłospis.

Przekonaj się, jak fascynująca może być dieta bezglutenowa! Unikanie lub eliminacja glutenu wymaga zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń, lecz nie musi oznaczać końca smacznego i urozmaiconego jadania. Czas odkryć bezglutenowe pieczywo, komosę ryżową, amarantus, kaszę jaglaną i inne pyszności. Prawidłowo skomponowana dieta gluten free nie tylko nie szkodzi, lecz może być źródłem przyjemności. Bezglutenowa dieta pudełkowa to sposób na to, by zapomnieć o wymaganiach eliminacyjnej diety i codziennie cieszyć się pełnią smaku.

Idealnie zbilansowane i przygotowane z naturalnych składników posiłki z dostawą pod drzwi to wygoda i bezpieczeństwo w jednym pudełku.

0%

Wybierana przez

bezglutenowców, osoby, które ograniczają lub wykluczają gluten, poszukiwaczy kulinarnych trendów

0%

Efekt

dobre samopoczucie, wolność od objawów alergii na gluten, urozmaicona dieta

PUDEŁKO BEZ GLUTENU

Rozkład makroskładników

Dieta standard dostępna jest w trzech wariantach kalorycznych: 1200, 1600 oraz 2000 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Bez Glutenu

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Da diety standard jest to 64zł – 1200kcal, 67zł – 1600kcal, 69zł – 2000kcal

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.