Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Bez Laktozy

DIeta

Pudełko Bez Laktozy

Masz problem z trawieniem laktozy? Chcesz pokonać nieprzyjemne dolegliwości i znów cieszyć się jedzeniem? Mamy na to sposób! Dieta bez laktozy skomponowana przez naszych ekspertów udowodni Ci, że można jeść smacznie, pełnowartościowo i ciekawie… bez grama laktozy.

Nasza dieta pozbawiona laktozy jest apetyczna, wartościowa, pełna białka i wapnia. Stawiamy na nabiał bez laktozy, nieuczulający nabiał kozi, a także mleko i inne produkty pochodzenia roślinnego. Bezglutenowy catering jest dostępny w różnych wariantach kalorycznych. Jeśli więc wykluczasz laktozę ze swojej diety, a nie chcesz lub nie masz czasu na żmudne przygotowywanie posiłków, wybierz wygodne rozwiązanie od naszych ekspertów.

Dieta pudełkowa bez laktozy z dostawą do domu to sposób na to, by jeść pysznie i bezpiecznie, bez spędzania długich godzin w sklepie czy kuchni.

0%

Wybierana przez

osoby uczulone na laktozę, wykluczające lub ograniczające ją w swojej codziennej diecie, poszukiwaczy kulinarnych trendów, dbających o zdrowie.

0%

Efekt

dobre samopoczucie, zmniejszenie objawów alergii pokarmowej, bezpieczny dla układu trawiennego jadłospis

PUDEŁKO BEZ LAKTOZY

Rozkład makroskładników

Dieta standard dostępna jest w trzech wariantach kalorycznych: 1200, 1600, 2000 oraz 2500 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Bez Laktozy

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Da diety bez laktozy jest to 64zł – 1200kcal, 67zł – 1600kcal, 69zł – 2000lcal.

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.