Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Biuro Wege

DIeta

Pudełko Biuro Wege

Żyjesz w ciągłym biegu? Chciałabyś, by w pracy wspierała Cię dobra, odżywcza dieta? Szukasz gotowych i pożywnych rozwiązań, które można zabrać wygodnie do pracy? Wyręczymy Cię.

Sprawdź dietę dla zapracowanych – 3 zbilansowane posiłki, które dają siłę i motywację do działania! Zapracowany organizm potrzebuje dużo dobrej energii, by nie stracić sił na długich dystansach. Nasi eksperci doskonale wiedzą, co powinno znaleźć się w diecie, by zapewnić Twojemu organizmowi wszystko, czego potrzebuje na co dzień. Nasza dieta biurowa występuje w różnych wariantach kalorycznych.

W zależności od Twojego zapotrzebowania, możesz wybrać zestaw, który zapewni Ci komplet kalorii lub nieco mniej, dzięki czemu jedząc dobrze i pracując, będziesz jednocześnie zrzucać nadprogramowe kilogramy.

0%

Wybierana przez

osoby zapracowane, zabiegane, spędzające dużo czasu poza domem, o zwiększonym zapotrzebowaniu na kaloryczność w zdrowej formie.

0%

Efekt

dobre samopoczucie, energia do działania, brak głodu nawet podczas najbardziej zabieganego dnia

PUDEŁKO Biuro Wege

Rozkład makroskładników

Dieta standard dostępna jest w czterech wariantach kalorycznych: 850, 1100, 1400 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Biurowe Wege

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Da diety biuro jest to 53zł– 850kcal, 56zł – 1400kcal, 58zł – 1400kcal.

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.