Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Junior

DIeta

Pudełko Junior

Chcesz, by Twoje dziecko jadło dobrze i smacznie? Chcesz, by zdrowo rosło i stawiało czoła codziennym wyzwaniom? Szukasz gotowych posiłków, które Twoje dziecko może wziąć do szkoły czy na trening?

Oto zbilansowana dieta dla dzieci, która spełnia wyśrubowane oczekiwania najmłodszych. Możesz wybrać odpowiedni dla Twojego dziecka wariant kaloryczny, który zapewni mu zdrową energię przez cały dzień. Nasi eksperci biorą pod uwagę nie tylko kaloryczność, lecz także smak, który w dziecięcej diecie odgrywa ważną, jeśli nie kluczową rolę. Dieta pudełkowa dla dzieci zawiera wszystkie istotne składniki – białko, węglowodany i niezbędne do rozwoju witaminy.

Jeśli więc szukasz sposobu na to, by Twoje dziecko chętnie jadło i zawsze miało siłę do działania, catering dietetyczny dla dzieci od naszych ekspertów będzie dla Was idealnym rozwiązaniem.

0%

Wybierana przez

zapracowanych rodziców, którzy szukają zbilansowanej diety dla swoich dzieci, rodziców niejadków i dzieci z niestandardowymi potrzebami.

0%

Efekt

bezpieczne i poręczne posiłki, zbilansowana dieta do szkoły i w podróży.

Pudełko Junior

Rozkład makroskładników

Dieta standard dostępna jest w czterech wariantach kalorycznych: 1200, 1600, 2000 oraz 2500 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Junior

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Da diety standard jest to 60zł – 1200kcal, 63zł – 1600kcal, 65zł – 2000kcal, 69zł – 2500lcal.

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.