Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Niski IG

DIeta

Pudełko Niski IG

Masz problemy zdrowotne związane z poziomem glukozy lub insuliny we krwi? Chcesz odzwyczaić się od cukru, poprawić nawyki żywieniowe i jeść mniej słodkości?

Dieta pudełkowa z niskim indeksem glikemicznym skutecznie Ci w tym pomoże. A dodatkowo nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. Węglowodany, szczególnie proste, kryją się w dużej ilości nawet tam, gdzie się ich nie spodziewasz – w wielu warzywach, ryżu, kaszy, makaronie, owocach. To właśnie dlatego tak trudno jest nam kontrolować poziom cukru na co dzień. Nasi dietetycy komponują posiłki z tych, które mają ich niewiele. Bez obaw! Nasi dietetycy znają indeks glikemiczny składników i z łatwością komponują z pyszną i pożywnę dietę Low IG. Warto wyeliminować niezdrowe cukry proste ze swojej diety, nie tylko wtedy, kiedy zaleca nam to lekarz.

Dobrze zbilansowana dieta niskocukrowa ogranicza wahania poziomu glukozy we krwi, skutkujące np. sennością po posiłku, a jeśli wybierzesz odpowiednią kaloryczność, może wesprzeć proces odchudzania. Gotowa dieta pudełkowa low IG jest bezpieczna, wygodna i niesamowicie pyszna.

0%

Wybierana przez

cukrzyków, diabetyków, osobom zmagającym się z insulinoodpornością, chcących ograniczyć cukry proste w diecie lub zgubić nadprogramowe kilogramy.

0%

Efekt

bezpieczna i pyszna dieta, ograniczenia objawów zdrowotnych związanych z poziomem insuliny, dobre samopoczucie

PUDEŁKO NISKI IG

Rozkład makroskładników

Dieta standard dostępna jest w czterech wariantach kalorycznych: 1200, 1600, 2000 oraz 2500 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Niski IG

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Da diety standard jest to 60zł – 1200kcal, 63zł – 1600kcal, 65zł – 2000kcal, 69zł – 2500lcal.

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.