Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Wege + Ryba

DIeta

Pudełko Wege + Ryba

Nie jesz mięsa, ale robisz wyjątek dla ryb i innych morskich przysmaków? Chcesz jeść pysznie i w zgodzie ze swoim stylem życia? Nasza dieta pudełkowa wege + ryba jest skomponowana z najwyższej jakości składników, dobrze zbilansowana i niesamowicie pyszna.

Dieta wege + ryba przygotowana jest przez naszych ekspertów, którzy wiedzą, jak zestawiać produkty, by zapewnić odpowiednią ilość zdrowych tłuszczy i innych cennych mikroelementów. W diecie uwzględniamy nabiał, jaja, strączki, zboża, owoce, warzywa, orzechy i pestki. Nie tylko nie zabraknie Ci żadnego istotnego składnika, lecz nie opuści Cię dobry nastrój.

Jeśli więc szukasz rozwiązania, które oszczędzi Twój czas na zakupy, komponowanie i gotowanie posiłków, dieta pudełkowa wege z rybą jest dla Ciebie. Dieta dostępna jest w różnych wariantach kalorycznych, dlatego – jeśli chcesz – możesz nie tylko pysznie jeść, lecz także tracić na wadze.

0%

Wybierana przez

pescowegetarian, osób na drodze do pełnego wegetarianizmu, lubiących smak ryb morskich.

0%

Efekt

urozmaicona dieta wolna od niedoborów, lepsze samopoczucie, jedzenie w zgodzie ze swoim podejściem do życia, utrata wagi.

PUDEŁKO WEGE + RYBA

Rozkład makroskładników

Dieta wege + ryba dostępna jest w czterech wariantach kalorycznych: 1200, 1600, 2000 oraz 2500 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Wege + Ryba

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Dla diety wege + ryba jest to 60zł – 1200kcal, 63zł – 1600kcal, 65zł – 2000kcal, 69zł – 2500kcal.

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.