Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Wege

DIeta

Pudełko Wege

Nie lubisz lub nie chcesz jeść mięsa? Szukasz sposobu, by je zastąpić, a może przeciwnie – intrygujących, roślinnych smaków? Dieta pudełkowa wege jest skomponowana tak, by zawierała odpowiednią ilość białka, i smakowała tak, że mięsożercy spojrzą z zazdrością.

Dzięki temu, że nad dietą czuwają żywieniowi specjaliści, Ty nie musisz się już martwić się o jej skład i smak. Tak, jak wszystkie nasze jadłospisy, także dieta wege przygotowana jest z naturalnych, pochodzących od lokalnych dostawców składników. Jeśli więc szukasz rozwiązania, które oszczędzi Twój czas na zakupy, komponowanie i gotowanie posiłków, dieta pudełkowa wege z rybą jest dla Ciebie.

Dieta dostępna jest w różnych wariantach kalorycznych, dlatego – jeśli chcesz – możesz nie tylko pysznie jeść, lecz także tracić na wadze.

0%

Wybierana przez

pescowegetarian, osób na drodze do pełnego wegetarianizmu, lubiących smak ryb morskich.

0%

Efekt

dobre samopoczucie, poprawa kondycji organizmu, zgodność diety ze światopoglądem.

PUDEŁKO WEGE

Rozkład makroskładników

Dieta standard dostępna jest w trzech wariantach kalorycznych: 1200, 1600, 2000 oraz 2500 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Wege

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Da diety wege jest to 60zł – 1200kcal, 63zł – 1600kcal, 65zł – 2000kcal, 69zł – 2500lcal.

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.