Zamów dietę

5 posiłków dziennie

Pudełko Zdrowa Mama

DIeta

Pudełko Zdrowa Mama

Jesteś w ciąży lub w trakcie laktacji? Karmisz dziecko i chcesz, by Twoja dieta wspierała jego rozwój? Oto dieta dla karmiących, która jest jednocześnie pyszna i bezpieczna. Posiłki skomponowano tak, by Twoje dziecko otrzymywało wraz z pokarmem wszystkie niezbędne substancje odżywcze.

Oczekiwanie na potomka lub jego pojawienie się na świecie jest wydarzeniem, które zmienia życie rodziców i podejście do diety. Rzeczą naturalną jest dbałość o to, co trafia z talerza do organizmu ciężarnej lub karmiącej, a następnie do organizmu dziecka. Nasi dietetycy znają potrzeby mam i dzieci, i dokładają starań, by ich wspólny jadłospis spełniał najwyższe normy jakości. Włączona do oferty Projektu Pudełko dieta dla matek ma wszystko, czego oczekujecie od jedzenia – jest pyszna i bezpieczna.

Gotowy catering pudełkowy pozwala także zaoszczędzić cenny czas, który można przeznaczyć na budowanie więzi z dzieckiem.

0%

Wybierana przez

przyszłe lub świeżo upieczone matki, kobiety karmiące, w procesie laktacji, poszukujące bezpiecznych dla dziecka i smacznych posiłków.

0%

Efekt

wsparcie w okresie ciąży i laktacji, dobre samopoczucie dla mamy i dziecka, wolny czas na poprawę jakości życia i więzi z dzieckiem.

Pudełko Zdrowa Mama

Rozkład makroskładników

Dieta standard dostępna jest w czterech wariantach kalorycznych: 1200, 1600, 2000 oraz 2500 kcal.

Węglowodany
50%
Białko
25%
Tłuszcz
25%

Dla kogo skierowana jest Dieta Zdrowa Mama

Dieta pudełkowa jest skierowana do osób chcących poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. 

Chce wiedzieć więcej

Klienci pytają

Rozwiej wątpliwości i dowiedz się więcej

Cena diety uzależniona jest od wybranej kaloryczności i rodzaju diety. Da diety standard jest to 60zł – 1200kcal, 63zł – 1600kcal, 65zł – 2000kcal, 69zł – 2500lcal.

Zobacz ceny

Masz pytania?

Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat diety lub nie jesteś przekonany napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.